НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у Круглому столі «Актуальні питання судової експертизи у сфері інтелектуальної власності», організованому ДНДЕКЦ МВС України

17 листопада 2021 року керівництво та судові експерти і науковці Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) взяли участь у роботі Круглого столу на тему: «Актуальні питання судової експертизи у сфері інтелектуальної власності», який був організований та проведений Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України.

У круглому столі, модератором якого виступив заступник директора ДНДЕКЦ МВС України Ковальов К.М., взяли участь ключові практикуючі судові експерти і науковці з питань інтелектуальної власності. Зокрема, з цікавими і змістовними доповідями виступили директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України Дорошенко О.Ф., адвокат Чорнобай О.В., голова ВГО «Союз експертів України» І.В. Стародубов, представник ДНДЕКЦ МВС України Голова І.Г. та ін.

Із доповідями-презентаціями від Центру виступили:

Федоренко Владислав Леонідович, доктор юридичних наук, професор, директор Центру, Заслужений юрист України.

Тема доповіді: «Судова експертиза з питань інтелектуальної власності в Україні: стан, проблеми, і перспективи розвитку (на прикладі діяльності НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності)».

Тимощик Лілія Павлівна, кандидат економічних наук, учений секретар Центру.

Тема доповіді: «Підходи до оцінки розміру роялті».

Ковальова Наталія Миколаївна, в.о. завідувача лабораторії права промислової власності Центру.

Тема доповіді: «Позначення, що є кольором».

Голікова Олена Валеріївна, завідувач сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру.

Тема доповіді: «Веб-сайт як об’єкт авторського права».

Участь у дискусіях взяли в.о. заступника директора Центру О.Г. Адлер, завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.К. Собін, науковий працівник Центру О.Д. Гайдай.

Директор Центру В.Л. Федоренко запросив поважних експертів і науковців до участі в 5-их «Крайнєвських читаннях», які заплановано провести 23 грудня 2021 року.