НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у нараді керівників НДУСЕ з питань організації та проведення підготовки судових експертів

05 серпня 2021 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В. Федоренко взяв участь у нараді керівництва науково-дослідних установ судової експертизи (НДУСЕ) Мін’юсту під головуванням директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Н. Ткаченко.

На нараді були обговорені питання щодо оптимізації організації проведення стажування на базі НДУСЕ Мін’юсту осіб, як мають намір отримати чи підтвердити кваліфікацію судового експерта на ЦЕКК при Мін’юсті. Було прийнято рішення про визначення посадових осіб НДУСЕ, які відповідають за цей напрямок робити. Перелік цих посадових осіб буде доведено листом Мін’юсту до НДУСЕ, що дозволить у найкоротші терміни з’ясовувати і вирішувати всі проблемні питання щодо організації та проведення судових експертів.