НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у презентації Моніторингового звіту «Ефективність нормативно-правового регулювання у сфері судово-експертної діяльності»

19 липня 2022 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В. Федоренко та учений секретар Центру Л. Тимощик взяли участь у презентації та обговоренні Моніторингового звіту «Ефективність нормативно-правового регулювання у сфері судово-експертної діяльності», підготованого Директоратом правосуддя та кримінального законодавства Міністерства юстиції України, спільно з партнерами (ПРАВО-JUSTICE, Прямуємо РАЗОМ і ін.), з залученням до невідкладного моніторингу НДУСЕ і судових експертів, які не є працівниками НДУСЕ.   

Зі вступним словом до учасників заходу звернулися Заступник Міністра юстиції України О. Банчук та директор Директорату правосуддя та кримінального законодавства Мін’юсту О. Олійник. Серед питань, які були предметом обговорення на презентації Моніторингового звіту, основна увагу була приділена питанням оптимізації процедури перевірки робочих міст судових експертів і пошукам раціональних механізмів зниження оплати за проходження підготовки (стажування) судових експертів, які не є працівниками НДУСЕ.