НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі позачергового засідання секції судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи НКМР при Міністерстві юстиції України

17 лютого 2023 р. заступник директора Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) М. Можаєв, завідувач лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру О.Голікова та завідувач сектору авторського права та суміжних прав лабораторії авторського права та інформаційних технологій Центру В. Гомон взяли участь у роботі осіннього засідання секції судової комп’ютерно-технічної та телекомунікаційної експертизи НКМР при Міністерстві юстиції України (далі – Секція), проведеної в онлайн-режимі на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз під головуванням завідуючого відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень лабораторії криміналістичних видів досліджень Є. Тимка.

На засіданні Секції було розглянуто питання, щодо внесення змін у Інструкцію про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень та Науково-методичні рекомендації з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, затверджені наказом Міністерства юстиції України від 08.10.1998 № 53/5, у зв’язку із Законом України «Про електронні комунікації» в частині положень, які стосуються телекомунікаційної експертизи.