НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнний період»

28 вересня 2022 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. Владислав Федоренко, учений секретар Центру к.е.н. Лілія Тимощик, керівники лабораторій Центру Наталія Ковальова, Олена Голікова та Віктор Дідоборщ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання судово-експертної діяльності в умовах воєнного стану та повоєнний період», організованій Одеським науково-дослідним інститутом судових експертиз (ОНДІСЕ) та Львівським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та проведеній під головуванням Заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрія Гайченка.  

У Вітальному слові до учасників і організаторів Всеукраїнської конференції проф. Владислав Федоренко подякував керівництво Мін’юсту за увагу до науково-комунікативних заходів, які проводяться НДУСЕ та підтримку їх проведення, а також організаторів цієї конференції, – керівництво ОНДІСЕ та Львівського НДКЦ МВС України, – за чудово організований та важливий для судово-експертної спільноти в умовах сьогодення науковий форум. Адже на сьогодні судові експерти у своїй діяльності постали перед серйозними, раніше не баченими викликами, пов’язаними із військовою агресією рф проти України, а також із майбутнім повоєнним відродженням України. Не менш важливим викликом для вітчизняної судової експертизи є й процес набуття Україною статусу держави-учасниці ЄС. Усі ці та інші питання, відзначив директор Центру, стануть предметом сьогоднішньої конференції, результати якої дадуть відчутний імпульс щодо розвитку судово-експертної діяльності в Україні в умовах воєнного стану.