НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у щотижневій нараді керівників НДУСЕ

07 вересня 2021 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) В. Федоренко взяв участь у щотижневій нараді керівництва науково-дослідних установ судової експертизи (НДУСЕ) Мін’юсту під головуванням директора Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Н. Ткаченко.

На нараді були обговорені питання щодо стану реалізації доручення керівництва Мін’юсту про запровадження в  діяльність НДУСЕ Мін’юсту СЕВ АСКОД (інших СЕД), із генеруванням цифрового підпису і номеру електронних документів.

Керівники НДУСЕ, включаючи директора Центру В. Федоренка, відзначили корисність проведеного 16.08.2021 семінару-навчання підрозділів і посадових та службових осіб НДУСЕ, відповідальних за організацію діловодства та електронного документообігу, та виступили з ініціативою щодо організації Мін’юстом нового семінару.

Під час наради було також розглянуто низку інших питань, пов’язаних із діяльністю НДУСЕ Міністерства юстиції України та ін.