НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у відеоконференції з питань впровадження електронного тестування для атестації судових експертів, організованій Мін’юстом

29 грудня 2020 року директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В.Л. Федоренко та завідувач сектору авторського права та суміжних прав Центру О.В. Голікова взяли участь у відіоконференції з питань впровадження електронного тестування для атестації судових експертів на ЦЕКК, організованій Департаментом експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України.
Під час проведення цієї відоконференції представник розробника відповідного програмного продукту надала роз’яснення щодо особливостей користування електронними тестами і завданнями для проходження атестації судовими експертами, а також поспілкувалась із представниками НДУСЕ Мін’юсту щодо можливих недоліків і незручностей при використанні тестів. У січні 2021 року представники Центру апробують тести за спец. 13.1.1-13.9 у тестовому режимі, зі зворотним зв’язком з розробником тестів через наданий останніми електронний опитувальник.