НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності запрошує колег на Онлайн-презентацію 2-го видання «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні»

07 липня 2022 р. Науково-дослідний центр судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) організовує та проводить, за міжнародної участі, онлайн-презентацію 2-го видання науково-методичного посібника «Судова експертиза об’єктів права інтелектуальної власності в Україні» (далі – Онлайн-презентація), підготовленого працівниками Центру.  

Шановні колеги, набуття Україною статусу держави-кандидата на вступ до Європейського Союзу передбачає імплементацію європейських стандартів у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави. Очевидно, що важлива роль у подальшій повоєнній розбудові України і розвитку її інноваційної економіки належить інтелектуальному капіталу – об’єктам інтелектуальної власності. Їх охорона буде ефективною через залучення потенціалу судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Цей вид судової експертизи є наукоємким і потребує свого належного теоретико-методологічного і методичного обґрунтування, а також якісної професійної підготовки осіб, які мають намір отримати (підтвердити) кваліфікацію судового експерта з питань інтелектуальної власності.

Запрошуємо до участі в Онлайн-презентації судових експертів, суддів, представників правоохоронних органів, адвокатів, патентних повірених, учених і всіх, хто пов’язує свій розвиток із охороною об’єктів інтелектуальної власності в Україні. Автори видання презентують свої бачення про історію, досвід, сучасні проблеми і перспективи розвитку судової експертизи з питань інтелектуальної власності.

Модератор Онлайн-презентації – директор Центру, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Владислав Федоренко.

Очікується участь у заході видавця презентованого посібника – керівника Видавництва «Ліра».

Початок Онлайн-презентації 07.07.2022 об 11.00, за посиланням на інтернет-платформу Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/89116662957?pwd=Z3VFanZ4bTBIL21KZ3NHS0M1UzJwZz09

Ідентифікатор заходу: 891 1666 2957. Код доступу: 162584.

Контактна особа Оргкомітету Онлайн-презентації: Голікова Олена, в.о. завідувача лабораторії авторського права та ІТ Центру: мейл: ov_golikova@ukr.net; тел.: +38 (095) 3261777.