Працівникам НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності урочисто вручені відомчі нагороди Мін’юсту з нагоди Дня незалежності України

25 серпня 2021 р. у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) на оперативній нараді при директорові Центру судовим експертам установи були урочисто вручені відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства юстиції України.

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 16.08.2021 № 1950/к «за особисті досягнення у професійній діяльності, зразкове виконання обов’язків та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України», Почесними грамотами Міністерства юстиції України нагороджені судові експерти Центру І.В. Голець і Т.В. Заікіна, які тривалий час здійснюють в Центрі судово-експертну діяльність.

Директор Центру В.Л. Федоренко також урочисто вручив посвідчення судового експерта завідувачці сектором Центру О.В. Голікової за результатами рішення ЦЕКК про підтвердження кваліфікації судового експерта за спец. 13.6.