Проведено загальні збори трудового колективу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності

14 липня 2022 року проведено загальні збори трудового колективу Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), основним питанням розгляду яких стало заслуховування, обговорення та затвердження Звіту роботи Центру за I півріччя 2022 року та визначення пріоритетів судово-експертної, науково-дослідної, організаційно-управлінської, фінансово-економічної та іншої роботи Центру у II півріччі 2022 року.

Директор Центру В. Федоренку, зокрема, детально проаналізував результати проведення експертиз і експертних досліджень у Центрі в I півріччі 2022 року; відзначив, що військова агресія РФ проти України негативно позначилась на показниках судово-експертної діяльності. Насамперед, через послаблення експертного корпусу Центру у зв’язку з мобілізацією судових експертів Центру до Збройних Сил України, виїзд за кордон і відпустки без збереження заробітної плати тощо. Тому, пріоритетом судово-експертної діяльності Центру на II півріччя поточного року є посилення корпусу судових експертів Центру за традиційними для установи видами судової експертизи, у першу чергу, за спец. 13.1.2, 13.9, 10.9, 10.17, а також за новими судово-експертними спеціальностями. Так, Центр уже запровадив і проводить почеркознавчі експертизи, відбувається стажування судових експертів Центру за спец. 15.1 – мистецтвознавчі дослідження. Більш широко, для поповнення спеціального фонду, передбачено використання потенціалу оціночної діяльності Центру.

На загальних зборах трудового колективу Центру також були розглянуті та обговорені питання щодо виконавської та трудової дисципліни працівників Центру, а також щодо дотримання вимог цивільного захисту працівниками Центру під час воєнного стану. Зокрема, спеціаліст із кадрової роботи О. Головко повторно довів наказ про необхідність укриття працівників Центру під час повітряної тривоги у підвалі приміщення, де розташований Центр або в приміщенні станції метро «Печерська».

Також трудовому колективу були представлені нові працівники Центру.