Старший судовий експерт НДЦСЕ у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Юзишина Тетяна взяла участь у навчальному семінарі «Сучасні можливості захисту ідентифікаційних документів»

28 березня 2023 року старший судовий експерт Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Юзишина Тетяна взяла участь у навчальному семінарі «Сучасні можливості захисту ідентифікаційних документів», який відбувся на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України.

На семінарі були розглянуті приклади підробки пластикових документів та сучасні підходи до захисту ID документів на полімерній основі.

Регіональний директор з продажу компанії GET Group Тамер Шафік розповів про надійне комплексне рішення персоналізації ідентифікаційних документів на базі принтера ТОРРАN СР500.

Паулюс Гріціюс – директор з продажу ключовим клієнтам (компанія LINXENS) виступив з докладом на тему «Біометрична карта доступу: картка доступу з біометричною верифікацією».

Головним інженером ТОВ «Компанія «ТОППТЕК» Олексієм Кондраковим було продемонстровано роботу принтера TOPPAN CP500 та персоналізацію карток, а також роботу біометричної картки та реалізацію доступу з розпізнаванням відбитка пальця.