У діяльність НДЦСЕ з питань інтелектуальної запроваджено систему IP-телефонії

Із 20 вересня 2021 р. у Науково-дослідному центрі судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) в плановому порядку запроваджено IP-телефонію, яка надає можливість гнучкого контролю над сценаріями дзвінків до/з Центру, а також забезпечує багатоканальний зв’язок між працівниками центру, дозволяє проводити переговори у режимі конференц-зв’язку тощо.

Новими телефонами приймальної Центру від сьогодні є телефони: 044 2211245; 044 2211246.

Разом із тим, з метою забезпечення поступальності змін та безперервності роботи з фізичними і юридичними особами, судами і органами досудового розслідування, в Центрі продовжують діяти упродовж місяця попередні телефони приймальної: 044 2856474; 044 2724415.  

За потреби, встановлена в Центрі система IP-телефонії дозволяє здійснювати запис розмов із громадянами, які звертаються до Центру, з метою контролю за якістю надання передбаченої чинним законодавством інформації. Також ця телефонна система має власний API для інтеграції з іншими системами і сервісами електронного документообігу. Запровадження IP-телефонії в Центрі, поряд із переходом на електронний документообіг, є важливою складовою діджиталізації роботи Центру.