Учений секретар НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності Тимощик Л.П. взяла участь у роботі осіннього засідання Секції судово-економічної експертизи НКМР

06 жовтня 2021 року учений секретар Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) Тимощик Л.П. взяла участь у роботі секції судово-економічної експертизи НКМР з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України (далі – секція), проведеній на базі базі Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз у режимі телеконференції, в якості секретаря секції.   

На засіданні секції були розглянуті такі питання:

  1. Розгляд пояснювальних записок, технічних завдань та календарних планів на НДР, що плануються для включення до Тематичного плану на 2022 рік.
  2. Обговорення стану виконання наукової та методичної роботи НДІСЕ з судово-економічних досліджень.
  3. Обговорення результатів рецензування висновків судово-економічних експертиз.
  4. Розгляд результатів апробації та впровадження НДР, відповідно до планів апробації та впровадження Мін’юсту на 2021 рік.
  5. Розробка та обговорення плану роботи секції на 2022 рік.
  6. Різне.

У питанні «Різне»  були обговорені наступні питання:

  1. Обговорення результатів розробки тестових завдань з урахуванням зауважень тестолога за експертними спеціальностями 11.1; 11.2; 11.3.
  2. Перегляд Реєстру методик проведення судових експертиз щодо актуальності діючих методик проведення економічних експертиз.
  3. Обговорення доцільності проведення планового рецензування висновків судових експертів НДУСЕ Міністерства юстиції України.

Чергове  засідання Секції пройшло на високому організаційному рівні, що вкотре продемонструвало результативність співпраці судових експертів і науковців у сфері судової економічної експертизи.