Вийшов перший випуск журналу НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності та партнерів «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» за 2022 рік

18 березня 2022 року Науково-дослідним центром судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр), в умовах воєнного стану, після схвалення Вченою радою Центру (протокол № 5/2022 від 15.03.2022), було опубліковано перше число наукового електронного часопису Центру «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління».

У вступному слові до № 1(19) журналу «Експерт …» за 2022 рік директор Центру та заступник головного редактору цього фахового наукового часопису написав про видання та підготовку його наступного № 2(20) числа таке:

«Журнал TIME розмістив на обкладинці свого березневого числа слова Президента України В. Зеленського: «Життя переможе смерть, а світло – переможе темряву», якими він надихнув у перші дні війни усіх українців до оборони. Редколегія часопису приєднується до цих мудрих слів і надалі прагне утверджувати життя та публікувати статті молодих і досвідчених учених і експертів.

Надихнули нас на випуск цього числа журналу й вітальні слова членів нашої Редколегії та добрих друзів із Республіки Польща: професора, DrHb, головного редактора часопису «Krytyka Prawa. Niezależne studia nad prawem» пані Й. Яблонської-Бонса та професора, DrHb, екс-директора Інституту судових експертиз ім. проф. Я. Сехна в Кракові пана Л. Вєчорека.

Також ми спільно працюватимемо над підготовкою до публікації наступного, 2-го числа журналу «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» та запрошуємо наших шановних авторів до публікації ґрунтовних наукових статей, насамперед, присвячених актуальним проблемам опору України воєнній агресії, захисту прав і свобод людини в Україні під час війни, порушень агресором правил і звичаїв ведення війни, міжнародну та іншу відповідальність за агресію проти України».

У свою чергу, член Редколегії журналу «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» проф. DrHb, Й. Яблонської-Бонса у вітальному слові до читачів і всіх українців зазначила:

Президент Республіки Польща проф. Лєх Качинський загинув трагічно, але він чітко і далекоглядно попереджав світ. У 2008 році, в ніч з 7 на 8 серпня Росія напала на Грузію. 12 серпня 2008 року Лєх Качинський дістався до воєнного м. Тбілісі і взяв участь у мітингу на підтримку грузинського народу разом із президентами Литви, Естонії, України та прем’єр-міністром Латвії.  На тому віче в столиці Грузії Лєх Качинський застеріг весь світ: «Ми добре знаємо, що сьогодні Грузія, завтра Україна, післязавтра країни Балтії, а потім, можливо, час для моєї країни, для Польщі».  Я добре його знала, він завжди говорив правду, був дуже мудрою і доброю людиною, його слова, сказані тоді публічно, були і залишаються пророчими для всього цивілізованого світу.

Нині настало жахливе «завтра», про яке говорив на згаданому віче Президент Польщі Лєх Качинський.  Зараз про це говорить Президент України Володимир Зеленський. Вірю, що цього разу світ почує і відповість».

 

Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління : електронне наукове видання. 2022. № 1 (19). Лютий-березень.  Київ : Видавництво Ліра-К, 2022. 114 с.

Довідково:

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643 (додаток 4), електронному науковому журналу «Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління» присвоєно категорію «Б» у галузях юридичних наук та державного управління. Згадане наукове видання висвітлює актуальні питання судової експертизи і криміналістики, публічного і приватного права, а також державного управління та місцевого самоврядування та видається 6 разів на рік.

Бібліографія електронного наукового видання:

Експерт: парадигми юридичних наук і державного управління : електронне наукове видання. 2022. № 1 (19). Лютий-березень.  Київ : Видавництво Ліра-К, 2022. 114 с.

Експерт №1 (19)