НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СУДОВОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ТА КРИМІНАЛІСТИКИ», організованій Одеським НДІСЕ

03 вересня 2021 р. директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України (далі – Центр) проф. В. Федоренко та завідувач лабораторії авторського права та IT-технологій Центру О. Собін взяли участь, на запрошення Оргкомітету – Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, у міжнародній науково-практичній конференції на тему «Актуальні питання та перспективи розвитку судової експертизи і криміналістики», присвяченій пам’яті одного із засновників та першого керівника Одеського Кабінету науково-судової експертизи М. Макаренка.

З привітальним словом до учасників поважної міжнародної конференції звернулися Міністр освіти і науки України С. Шкарлет, Заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби А. Гайченко, Державний секретар Міністра юстиції України О. Богачова, президент національного університету «Одеська юридична академія» С. Ківалов, Перший заступник глави Одеської обласної державної адміністрації Б. Волошенков, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Н. Блажівська, директор Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністра юстиції України Н. Ткаченко, керівники НДУСЕ з України і зарубіжних держав (Білорусі, Вірменії, Казахстану та Молдови).

Директор Центру В. Федоренко виступив із вітальним словом і доповіддю-презентацією на тему: «Зображення чи імітація торговельною маркою Державного Герба України, як об’єкт судової експертизи з питань інтелектуальної власності».  

Дистанційно участь у міжнародній конференції прийняли судові експерти лабораторії права промислової власності Центру О. Фоя та Т. Чабанець.

 

Доповідь-презентація на тему: «Зображення чи імітація торговельною маркою Державного Герба України, як об’єкт судової експертизи з питань інтелектуальної власності» 1-ФЕДОРЕНКО_ЦЕНТР_ПРЕЗЕНТАЦІЯ_ІМІТАЦІЯ_ДЕРЖАВНОГО_ГЕРБУ-2021