Вітаємо з Міжнародним Днем інтелектуальної власності!

26 квітня 2000 року Генеральна асамблея Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІС) запровадила Міжнародний День інтелектуальної власності. Щорічне відзначення цього професійного свята дозволяє підвести підсумки розвитку та охорони права на об’єкти інтелектуальної власності в усьому.

Цього року відзначення Дня інтелектуальної власності відбувається в складних умовах військової агресії РФ проти України і героїчної оборони Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями кожного міста, селища та села в нашій державі. У своєму зверненні від 22 квітня 2022 року напередодні свята Великодня Президент України відзначив: «Збройні Сили України блискуче виконують свої завдання. Розвідка, Національна гвардія, тероборона, поліція, прикордонники – всі на сто відсотків працюють на перемогу. Але на перемогу також має працювати й кожен громадянин – у тому, чим займається, і там, де перебуває».

Нині судові експерти з питань інтелектуальної власності служать у лавах Збройних Сил України і Територіальної оборони України, займаються волонтерською роботою та продовжують здійснювати судово-експертну та науково-дослідну діяльність. Переконані, що захист права на об’єкти інтелектуальної власності є важливим і нині, і після перемоги України, у період відновлення економічного потенціалу нашої держави. Адже успішна економіка у XXI ст. – це, у першу чергу, інноваційна економіка, заснована на повазі до об’єктів інтелектуальної власності.

Принагідно, зичимо перемоги у протидії російській агресії, повернення до мирного життя й розбудови Української держави, а також успіхів і звершень у щоденній судово-експертній діяльності з питань інтелектуальної власності!

 

Трудовий колектив

НДЦСЕ з питань інтелектуальної власності